بازی ها

بازی ایرانی «رزم آورد»؛ کابوس دشمن

«رزم آورد» ساخته‌ استودیو بازی سازی خاطره سازان با سیستم عامل Android می‌باشد که در سال 1398 عرضه گردیده است. امتیاز بازی 4.2 می‌باشد با بیش از 5 هزار نصب فعال در بازار توانسته است به بیش از 300 هزار بارگیری دست یابد.

رزم آورد با نام کامل (کابوس دشمن: رزم آورد) ساخته استودیو بازی سازی خاطره سازان که در ابتدا توسط یک گروه 2 نفره راه اندازی گردیده و از سال 1392 کار خود را با بازی روباه و کلاغ مکار آغاز کرده و تا کنون چند پروژه موفق را در رزومه خود دارد و با تولید بازی های مختلفی از جمله نسخه موبایلی بازی قارچ خور این استودیو را تبدیل به یکی از بازی سازان خوب و محبوب ایرانی کرده است.

بازی رزم آورد یک بازی آنلاین شوتر است که با گیم پلی ساده و اعتیاد بر انگیز خود بازیکن را میخکوب کرده و او را با رهبری نیروها و دقت عمل در نبرد های نفس گیر به چالش می‌کشاند.

ژانر: اکشن/ شوتر

داستان بازی:

بازی رزم آورد یک بازی آنلاین مسابقه ای است که داستان به خصوصی ندارد. شما در این بازی می توانید در دو حالت تک نفره و چند نفره در قالب یک نیروی سپاهی وارد میدان شوید. در حالت چند نفره بازی شما در برابر دیگر بازیکنان قرار گرفته و بایستی هرچه زودتر کاراکتر اصلی رقیب خود  شکست دهید اما  در حالت تک نفره شما در برابر رقبای کامپیوتری قرار خواهید گرفت و با نابودی تروریست ها پیروز بازی خواهید شد.

با انجام مراحل تک نفره و شرکت در رقابت های چند نفره می توانید هزینه مورد نیاز برای خرید و تقویت سلاح های مختلف ماننده تک تیر، رگبار و حتی نارنجک به همراه نیروها و رزم یار های مختلف را تامین و قدرت نظامی خود و ارتشتان را از دیگر بازیکنان بالا و بالاتر برده و با تاکتیک های مؤثر پیروز میدان ها شوید.

نکات مثبت:

گیم پلی ساده و قابل تغییر: گیم پلی روان و بدون ایراد بازی و همینطور قابلیت تغییر از حالت اتو ماتیک به حالت دستی حرفه ای از نکات کم نظیر این بازی است که مخاطب را بشدت درگیر بازی می کند

رنگ بندی و طراحی های گرافیکی زیبا: استفاده از رنگ های شارپ و چشم نواز و همینطور گرافیک و طراحی خیره کننده بازی انتظار شما را از بازی های ایرانی بشدت دچار تغییر خواهد کرد به گونه ای که می توان گفت بازی قدرت رقابت با بسیاری از آثار حرفه ای را داشته و شاید از برخی چند سر و گردن بالاتر باشد.

صدا گذاری جذاب: استفاده از صدا های جذاب متنوع و مناسب به همراه مکالمه های مختلف همراهان شما در جنگ، باعث می گردد تجربه بسیار لذت بخشی از نبرد های نفس گیر، در ذهنتان نقش بسته و شما را به حس و حال میدان نبرد نزدیک تر کند.

حالت چند نفره: امروزه با توجه به استقبال مخاطبین از بازی های چند نفره استودیو خاطره با قرار دادن حالت چند نفره در بازی با موفقیت توانسته است بازی را به  یک اثر خوب و هیجان انگیز تبدیل کند.

تنوع در سلاح و رزم یار ها: وجود بیش از ۱۰ نوع سلاح با قابلیت ارتقا و بهینه سازی و همینطور رزم یار ها و نیرو های کمکی مختلف که با شرکت در آموزش ها می توانند قدرتمند تر شده و به ویژگی های خاصی دست یابند از جذابیت های این بازی می باشد.

بکار گیری نماد ها و مفاهیم ایرانی و انقلابی همچون آرم سپاه و همینطور استفاده از تومان به عنوان واحد پولی که امروزه در کمتر بازی ایرانی می توان آن را مشاهده نمود.

 

نکات منفی:

نیاز به اتصال دائم اینترنتی: اتصال به اینترنت دیگر در این زمانه به امر عادی تبدیل شده و بسیاری بازی ها نیز به همین شیوه رویی آورده اند اما بسیار رخ می دهد که دسترسی به اینترنت امکان پذیر نیست و در اینجاست که نقص این بازی در نداشتن حالت آفلاین حتی در حالت چند نفره به چشم خواهد آمد و شما برای بازی باید تا زمان اتصال به اینترنت صبر کنید.

وجود تبلیغات نامناسب: وجود تبلیغات از روش های اصلی درآمد زایی و شیوه ای پر سود به حساب می آید که اکثر بازی سازان از این روش برای تامین مخارج بازی استفاده می نمایند اما متاسفانه نمایش تبلیغات نامناسب و در صفحه اصلی و بخش های مختلف از نکات منفی این بازی است که ارزش محتوایی بازی را دچار خلل میسازد.

 

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا