بازی ها

بازی Zombie Cachers؛ شکار زامبی‌ها

بازی Zombie Catcher_Undead Shooter یا بازی شکار زامبی نام یک بازی اکشن و آفلاین غیر ایرانی می‌باشد که توسط استودیو سازنده بازی Deca Games طراحی و تولید شده است.

بازی شکار زامبی بیش از ۱ میلیون نصب فعال در مارکت کافه بازار را دارد و نمره ۴٫۷ از ۵ را به دست آورده است. استودیو سازنده، بازی را برای نوجوانان و گروه سنی ۱۳ سال به بالا ساخته است.

استودیو Deca Games بازی های متفاوتی تولید و منتشر کرده که بازی Zombie Catcher_Undead Shooter نمره بالاتری توسط مخاطبان بازی به دست آورده است.

سبک: اکشن / آفلاین / ماجراجویی

بازی Zombie Catcher_Undead Shooter عنوان یک بازی اکشن در دنیای آینده است‌. زمانی که دنیا آلوده به زامبی ها شده است یک آدم فضایی سبز و دوست رباتش سعی دارند یک تجارت بزرگ به راه بیندازند.

شما باید به آنها کمک کنید تا زامبی ها را شکار کنند. در آزمایشگاهِ مخفی زیرزمین از آنها آبمیوه و تنقلات بسازند و به بقیه بفروشند. برای این کار باید اسلحه ها و تله هایی مانند شوکر برقی را ارتقا بدهید، با خرید هواپیماهای خاص زامبی های بیشتری را شناسایی کنید و با خرید لباس های مخصوص راحت تر زامبی ها را شکار کنید.

شما باید بالای حفره ها یا سیاه چال ها مغز انسان بگذارید و در جایی مخفی شوید، سپس هنگامی که زامبی ها از چاله ها بیرون آمدند آنها را شکار کنید و امتیاز بگیرید.

امتیازهای بازی به صورت سکه و پلوتینیوم است که با شکار کردن زامبی یا انجام چالش ها داده می شود. بازی دارای پنج زمین: Swamp ،Beach ،Snow ،Chinatown ، Lagoon هنگامی که در یک مأموریت تمام زامبی ها را از بین می برید به شما مهره زامبی داده می شود که باعث بالا رفتن رنک یا همان رتبه می شود.

در هر زمینِ بازی علاوه بر ماموریت ها، یک قسمت دیگر نیز وجود دارد که همان رئیس آن زمین است و در صورتی می توانید آن را شکار کنید که پنج مهره زامبی از ماموریت ها به دست آورید.

ماموریت های منطقه اول آسان است اما هرچه به زمین های جلوتر می روید زامبی ها مجهزتر و قوی تر می شوند که کشتن آنها ساده نخواهد بود.

نکات بازی شکار زامبی

نکات مثبت
مدت زمان بارگذاری بازی نسبت به حجم گیم پلی مناسب است و طرح زیبا و نوینی دارد که مخاطب را جذب بازی می کند.

تنوع بازی بالاست؛ یعنی شخصیت و کاراکترهای زامبی قدرت و شکل های متفاوتی دارند به طور مثال زامبی هایی که در هر منطقه قرار دارند با توجه به نوع آب و هوا لباس های متفاوت دارند و خوراکی مخصوص آن منطقه از آنها تولید می شود. سلاح های بازی متنوع است که با رفتن به سطح های بالاتر باز می شوند.

علاوه بر ماموریت های بازی، چالش های روزانه نیز وجود دارد که در صورت انجام دادن آن می توانید از گردونه شانس استفاده کنید. به دست آوردن امتیازهای بازی نسبتاً ساده و راحت است و نیازی به خرید درون برنامه نیست.

بازی تبلیغات خیلی کمی دارد و درصورت روشن بودن اینترنت تبلیغ زیادی نشان نمی دهد و از سرعت و کیفیت بازی کاسته نمی شود. 

صداگذاری بازی بسیار خوب است؛ به طور مثال هنگامی که شکارچی زامبی روی سطوح مختلف راه می رود صداهای متفاوتی تولید می شود. گرافیک بازی خیلی خوب است و از رنگ های شاد استفاده شده است که مخاطب را از بازی کردن خسته نمی کند.

البته باید توجه شود که خونریزی در بازی وجود ندارد و باعث شده برای گروه سنی پایین تر زیاد خشن نباشد.

نکات منفی بازی شکار زامبی
در قسمت نکات مثبت گفتیم که امتیازهای بازی نسبتاً راحت به دست می آیند ولی مطمئناً ارتقا یا خرید سلاح و… مقدار کمی طول بکشد که با توجه به این موضوع متاسفانه خرید درون برنامه ای باید در بازی وجود ندارد.

بازی شکار زامبی در اکثر مواقع بدون نشان دادن تبلیغات ادامه دارد، ولی در برخی مواقع شاهد آن هستیم که ناگهان بعد از مدتی طولانی تبلیغی به نمایش در می آید که ممکن است آزار دهنده باشد.

برای رفتن به level یا سطح های بالاتر شما باید ماموریت هایی که بازی قرار داده است را انجام بدهید، بسیاری از کاربران متوجه نمی شوند که این ماموریت ها را باید چگونه انجام بدهند، پس بهتر بود روش دیگری برای ارتقا سطح قرار دهند یا بخش راهنما برای بازی در نظر می گرفتند تا مخاطب سردرگم نشود.

شاید بتوان یکی از بدترین معایب این بازی را آموزش کلاهبرداری دانست؛ چرا که در بازی شما زامبی های شکار شده را در آزمایشگاه خود تبدیل به آبمیوه با طعم های مختلف می کنید و به افرادی که برای خرید آبمیوه می آیند، می دهید.

در کل می توان گفت این بازی با ایده داستانی جدید خود، حسابی درخشیده است ولی نمی توان از معایب آن هم چشم پوشی کرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دکمه بازگشت به بالا