بازی ها

با «ware of rafts» کشتی خودت رو بساز

«ware of rafts» ساخته استودیو CASUAL AZUR GAMES با سیستم عامل Android و ios بوده و در سال 1399 عرضه گردیده است. همچنین امتیاز بازی در بازار ۴.۴ و بیش از ۱۰۰ هزار نصب فعال را در بازار و بیش از ۱۰ میلیون بارگیری و نصب را در گوگل پلی به ثبت رسانیده است.

CASUAL AZUR GAMES یک استودیو بازی‌سازی بین‌المللی باسابقه می باشد که در سال ۲۰۱۷ توسط دیمیتری یامینسکی تأسیس و بعد از مدتی به جایگاه ۵ شرکت برتر بازی‌سازی بین‌المللی رسیده است.

CASUAL AZUR با بیش از ۵۰۰ برنامه نویس و بازی‌ساز، تاکنون موفق به انتشار بیش از ۱۵۰ بازی بوده و به صورت میانگین روزانه ۳۰ میلیون پلیر فعال دارد.

بازی Ware of rafts از بازی‌های آفلاین با محبوبیتی جهانی است که بیش از ۱۰ میلیون بازیکن را به خود اختصاص داده است. این بازی با وجود گیم پلی ساده اما چالش برانگیز، می‌تواند مدت ها بازیکن را در نبردهای نفس‌گیر دریایی به چالش بکشاند و این قضیه نشان از عملکرد موفق استودیو CASUAL در ساخت این بازی را دارد.

 ژانر: آرکید/ اکشن

داستان بازی
Ware of rafts از بازی‌های محبوب تفننی است که داستان بخصوصی نداشته و بازیکن با ورود به فضای بازی می تواند نبرد دریایی خود را آغاز و شروع به غارت دیگر قایق ها کند تا با جمع آوری منابع و نیروهای کافی، ارتشی قدرتمند را برای نابودی دشمنان گرد هم آورده و با شکست دادن رئیس منطقه مرحله بعدی را قفل گشایی کند.

بخش دیگر بازی ناوگان شما می باشد و در این بخش می توانید با صندوق های جواهری که بدست آورده یا غارت کرده اید به ساخت یک کشتی جنگی عظیم مشغول شده و با ارسال ناوگانتان به جنگ، سکه های بیشتری بدست بیاورید.

نکات مثبت‌
صداگذاری خوب و جذاب بازی: با وجود ساختار ساده بازی بخش صداگذاری با قدرت به راه خود ادامه داده و بخش های مختلف بازی صداگذاری بخصوص خود را دارند و در این میان جلوه صوتی مختلف دریا و کشتی ها به‌عنوان صوت زمینه بازی، توانسته است نیاز بازی را به موسیقی از میان برداشته و بجای آن از صداهای ساده اما جذابی بهره ببرد. اما با این وجود خالی بودن برخی بخش های بازی جلوه های صوتی کمی این صداگذاری عالی را تحت تاثیر قرار می دهد.

طراحی ساده و زیبا: ساختار ساده بازی شاید باعث شود انتظاری از آن نداشته باشید اما این ساختار ویژگی این بازی است که امروزه در میان پلیرها نیز این سبک، مخاطبان بسیاری دارد و تبدیل به روش مناسبی برای ساخت سریعتر بازی ها گردیده است.

بازی های ساخته شده با این سبک از طراحی و جلوه بصری خاصی بهره مند نمی باشند ولی در عوض این امکان را برای بازی سازان ایجاد کرده است که بر ساختار و جذابیت های خود بازی مانور بیشتری دهند و بر بخش های اصلی تر بازی تمرکز بیشتری داشته باشند. بنابراین اگر برای شما ساختار خوب و هیجان انگیز مهم تر از جلوه های تصویری می باشد این بازی می تواند برای شما از بازی های سرگرم کننده باشد.

نکات منفی ware of rafts

ware

ایرادات گیم پلی بازی: اصلی ترین قسمت این ایراد به بخش دوم بازی که ساخت و توسعه ناوگان جنگی است باز می گردد که از روش ادغام نیرو ها برای افزایش سطح آنان استفاده گردیده و گاهی اتفاق می افتد که در بازی بعد از چند بار کشیدن نیروها بر روی یکدیگر عمل ادغام آنان صورت نمی پذیرد و شما ناچار خواهید بود تا بارها و بارها این کار را تکرار کنید که در نهایت باعث کلافگی و دلسردیتان خواهد شد.

ایرادات فنی: حرکت بسیار ساده قایق های دشمنان، فرو رفتن کشتی ها در یکدیگر، نداشتن راهنمای بازی و از همه بدتر، نبودن نیروی کافی در برخی مراحل بازی که هیچ راهی برای پیروزی را در اختیار بازیکن نمی‌گذارد، باعث گیج شدن بازیکن و کنار گذاشتن بازی می گردد.

نیاز به تماشای تبلیغ با اتصال فیلترشکن: Ware of rafts یک بازی آفلاین بوده و برای اجرای بازی نیازی به اینترنت نخواهید داشت اما جوایز ویژه و اسکین های مختلف بازی، تنها از راه تماشای تبلیغات قابل دستیابی می‌باشند که فقط در صورت اتصال اینترنت خواهید توانست از برخی قابلیت ها مانند گسترش قایق، کشف جزیره های سکه و الماس در بازی بهره‌ مند گردید؛ البته به یاری تماشای تبلیغات.

علاوه بر اتصال اینترنت به فعال بودن فیلتر شکن نیز نیازمند خواهید داشت و نیازی به توضیح ایرادات استفاده از vpn در این مطلب نمی باشد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دکمه بازگشت به بالا