بازی ها

بررسی محتوای پیج های اینستاگرامی گیمینگ

امروزه صفحات(پیج‌های) اینستاگرامی گیمینگ زیادی روزبه‌روز در حال پیشرفت و جذب مخاطب هستند. چرا که یکی از موضوعاتی که کودکان و نوجوانان در اینستاگرام به شدت آن را دنبال می‌کنند، مبحث بازی‌ها است؛ اما مشکل از جایی شروع می‌شود که محتوای پیج‌های گیمینگ، منحصر در گیم و اخبار گیمینگ، نمی‌شود.

هر سال با رواج صنعت گیم و پیشی گرفتن آن از صنعت فیلم و سینما، شخصیت‌های داستانی بازی‌های ویدئویی هم بسیار محبوب شده و همین امر باعث شد که کازپلی (کاس پلی) های متعددی را از شخصیت‌های گیمینگ مخصوصاً شخصیت‌های مؤنث داستان‌های بازی را شاهد باشیم.

کازپلی، به عمل پوشیدن لباس به جهت شبیه شدن به شخصیت‌های مانگا، انیمه، فیلم، کمیک یا بازی‌های ویدئویی اطلاق می‌شود؛ اما درصد بسیار بالایی از این کازپلی های گیمینگ، پوشش کاملاً جنسی و نامناسب دارند.

از طرفی اکثر پیج‌های گیمینگ هم حداقل روزی یک بار از این کازپلی های جنسی در استوری‌های خود، استفاده می‌کنند. این حرکت، ابتدا در پیج‌های غربی اتفاق افتاد و شاهد رشد روز افزون این سبک لباس‌ها در برنامه‌های دیگری همچون توییچ، یوتیوب، تیک تاک و… هستیم. در نتیجه، خانواده‌ها باید هوشیار باشند و گول صفحات(پیج‌های) گیمینگ را نخورند؛ بلکه به محتوایی که توسط این صفحات به خورد فرزندانشان داده می‌شود، دقت کنند.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا