بازی ها

مسابقه «آره یا نه»؛ اطلاعات دینی خودت رو محک بزن!

بازی مسابقه مذهبی «آره یا نه»، عنوان یک برنامه سرگرمی ایرانی است که مربوط به اطلاعات دینی و مذهبی شما می‌شود.

این بازی تماماً توسط گروه سازنده بازی «زد»، ساخته و منتشر شده است. مسابقه مذهبی آره یا نه، نمره ۴.۸ از ۵ را توسط مخاطبان خود کسب کرده و تا کنون بیش از ۵۰ هزار نصب فعال فقط در مارکت کافه بازار داشته است. بازی فوق برای سنین ۸ سال به بالا می تواند مناسب باشد.

استودیو بازی سازی زد تاکنون بازی و برنامه های متعددی در مارکت کافه بازار منتشر شده کرده که البته شمار آن ها خیلی نیست اما بیشتر بازی ها و برنامه های آن، از دانلود نسبتاً خوبی برخوردار بوده است. بازی مسابقه مذهبی آره یا نه اولین تجربه این گروه در خصوص بازی های سوالی و اطلاعات دینی است.

سبک: سوالی / مذهبی 
مسابقه مذهبی آره یا نه، یک بازی با سبک و سیاق ساده و سرگرم کننده است که با سوالاتی که از شما می پرسد اطلاعات شما را در مورد مسائل مذهبی، دینی و احکام دین می‌سنجد؛ البته در این بازی چالشی نیز برای شما قرار داده شده است؛ در بازی شما وظیفه دارید که به سوالات در سریع ترین زمان ممکن جواب معکوس و برعکس دهید، به این صورت که اگر از شما سوالی پرسیده شود و جواب آن گزینه بله باشد، شما باید گزینه خیر را انتخاب کنید و برعکس.

شما می توانید از این بازی برای مسابقه بین نزدیکان و دوستان خود استفاده کنید؛ به عنوان مثال به نوبت به بازی بپردازید و کسی که امتیاز بالاتری بدست آورد، او برنده است.

نکات بازی:

نکات مثبت
بازی حجم بسیار پایینی دارد و می تواند مناسب تمام گوشی ها با سیستم عامل اندروید باشد.

بارگذاری بازی و جابجایی بین صفحات روان، سریع و بدون ایراد انجام می شود.

اینکه بازی باعث می شود اطلاعات شما در مورد مسائل دینی و احکام دین بیشتر شود، مسأله و نکته اصلی بازی به شمار می آید.

چالشی بودن بازی به زیبایی و جذابیت آن می افزاید و صد البته باعث افزایش توجه و مهارت شما نیز می شود که بوسیله این قابلیت و سیستم امتیازات بازی می توانید به مسابقه با دوستان خود بپردازید و سرگرم شوید.

نکات منفی
بازی به دلیل اینکه خیلی ساده طراحی شده شاید جذابیت چندانی برای مخاطب خود به خصوص نوجوانان نداشته باشد.

در بازی عنوان شده است که مناسب بیشتر سنین می باشد، ولی بعضاً بیشتر سوالات آن مقداری تخصصی هستند و نیازمند اطلاعات بالایی از احکام هستند و هر کسی توان پاسخ به آن ها را ندارد.

طراحی بصری بازی خیلی معمولی است و حتی از رنگ های متنوع استفاده نشده که باز هم از جذابیت آن می کاهد.

در پایان می توان گفت که بازی مسابقه مذهبی آره یا نه، شاید یک بازی تمام و کمال نباشد و بیشتر به یک برنامه گوشی شبیه باشد ولی با این حال می تواند مخاطب را سرگرم خود کند و اطلاعات او را افزایش دهد.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دکمه بازگشت به بالا