بازی ها

Walk master؛ راه رفتن را استاد شوید

Walk master

استاد راه رفتن، بازی است که شما با چند کلیک باید بازی را به پایان برسانید. شرکت بازی سازی two man and a dog سازنده این بازی مهیج و فوق العاده است که توانسته 20 هزار نصب را دریافت کند. نظرات کاربران کافه بازار نسبت به این بازی نشان دهنده خوب بودن و جذاب بودن در عین سادگی است.

ژانر: اکشن/ تفننی

داستان بازی walk master

ابتدای بازی با راهنمایی های که به شما می شود، می توانید تمام آنچه که در بازی نیاز است را بفهمید و انجام دهید. در این بازی با استفاده از چوب های بلند و هدایت آن به سمت خط پایان مرحله به پایان می رسد. اگر شخصیت شما از بالای چوب بیافتد که یا نتوانستید خوب چوب را کنترل کنید و یا به چاله هایی که در بازی در نظر گرفته شده افتادید، پس باید از اول بازی را شروع کنید.

در بین راه دو محل برای شما در نظر گرفته شده که با رسیدن به آن علاوه بر دریافت 5 سکه، محل سیو شما است و در ادامه و بعد از آن محل اگر اتفاقی برای شخصیت اصلی بیافتد به جای اینکه از اول بازی را طی کنید، از محل سیو به ادامه بازی می پردازید.

مراحل بازی در چند قسمت برفی، جنگل مخوف، و فضای مزرعه ای قرار دارد که در هر مرحله یکسری تله قرار گرفته شده تا بازی را برای شما سخت شود. در مرحله برفی، برخی قسمت ها یخی است و شخصیت شما سر می خورد و یا در مزرعه در میان مسیر خوک قرار دارد و تا به آن می رسید به سمت شما حمله می کند و… . برد برای شما اصلا راحت نخواهد بود. شخصیت های بازی نیز متنوع هستند و با جمع کردن سکه می توانید آنها را خریداری کنید. به تعداد افرادی که می خرید در پایان بازی منتظر شما هستن و با شادی بعد از عبور از خط پایان شما را به هوا می اندازند.

نکات بازی walk master | نکات مثبت

تنوع خوب در شخصیت های بازی و جلوگیری از خستگی  و تکراری شدن آنها، نکته خوبی است که شاید اگر نبود، بازی برای شما خیلی ساده و بیهوده به نظر می رسید.

مسیرهای بازی از سختی بخصوصی برخوردار است و هربار که به جلو می روید امکان دارد مشکلات جدیدی برای شما پیش آید و سختی بازی بالا برود که این کار هم جذاب است و نفس گیر، هم اعصاب خورد کن و چالش برانگیز.

موزیک بازی ساده و روان است و از صداهایی که معمولا برای هیجانی کردن استفاده می شود و بعضا گوش‌خراش است استفاده نشده. از طرفی تعداد بالای مرحله ها نیز نکته خوبی است که باید به آن دقت شود و بعد از 80 مرحله هم برای شما تکراری نشود.

نداشتن تبلیغات هم از مهم ترین نکته هایی است که در خیلی از بازی ها رعایت نشده و با تبلیغات زیاد ذهن شما را اذیت می کند و بعضا در تبلیغات بازی های نامناسب، به نمایش در می آید و یا برنامه هایی مانند دانلودرهایی که برای کارهای جنسی استفاده می شود به نمایش درمی آید که در این بازی این نکته رعایت شده.

نکات منتفی walk master

مراحلی که بازی در آن تکرار می شود محدود است و پس زمینه ای که برای شما نمایش داده می شود قطعا چشم شما را خسته می کند که بهتر بود یا زمینه های متعدد بازی ساخته شود و یا برای هر فصل 20 مرحله در نظر گرفته شود تا جذابیت کار بالا برود.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دکمه بازگشت به بالا